OKUL KIYAFETLERİ

Hep Genç, Hep Dinamik, Hep Trend

Kendimize sürekli sorular soruyoruz.
• Okul kıyafetlerinde nasıl daha başarılı oluruz?
• Öğrenciler ne giyerse mutlu olur?
• Okul yönetimi öğrencilerini nasıl görmek ister?
• Veli çocuğuna giydirdiği ve satın aldığı üründen ne bekler?

Biz, öğrenci-veli ve okul üçgenini mutlu, sağlıklı, kaliteli ve tabi ki de en trend okul kıyafetleri üreterek onların hayallerine ve amaçlarına uygun biçimde yardımcı oluyoruz.

İlk siparişi aldığımız andan itibaren çalıştığımız her okul bizim için özel, değerli ve önemlidir. Özel okulların kurumsal kimliğinin dışına çıkmadan hem okulun hem de öğrencilerin gözüne ve ruhuna hitap ediyoruz. Öğrencilerin güne başlarken renkli, modern, rahat, şık ve sağlıklı okul kıyafetleri ile renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisini kullanarak okul hayatına rahat adapte olmasını sağlıyoruz.

Klişeleşmiş, ruhu olmayan okul kıyafetlerini geri dönüşüme verdik. Enerjik, renkli tasarım ve modernliğin birleştiği son moda okul kıyafetleri yaptık. En trend, en iddialı, en sevilen, en çok takip edilen, en enerjik okul kıyafetlerini biz tasarlıyor, biz üretiyoruz.

Okul kıyafetlerinde klasik gömlek, hırka ve pantolonların tahtını sallayan, tshirt, sweatshirt, kapüşonlu sweat ve pantolon tasarımları, trend aksesuarlarla zenginleştirerek okul kıyafetlerini zirveye taşıyoruz. Rahatlık dozu üst düzeyde, enerji dolu öğrencilerin sık kullanımına uygun okul kıyafetleri geleceğin liderlerinin vazgeçilmezi olacak. Türkiye’de fark yaratan, Uluslararası öğrenciler yetiştiren eğitim gönüllüsü kurumlara en inovatif okul kıyafetlerini sunuyoruz.

Hedefimiz; yaratıcı, modern, standart üstü okul kıyafetleri yaparak, geleceği etkileyen değişimleri gerçekleştirmektir. Gençlerin sonsuz hayal gücünü yakalayarak, harika kalıplar ile en şık okul kıyafetlerini öğrenci ile buluşturuyoruz. Hayallerinizdeki okul kıyafetlerini Trend-O’da bulmayı vaat ediyoruz.

Sağlıklı, nefes alan kumaşlar ve baskı yöntemleri ile tarzınızı yansıtan okul kıyafetlerini sizin için özenle tasarlayarak üretiyoruz. Okul dışı ya da okul içi aktivitelerde rahatlık dozu yüksek, rengârenk, enerji dolu okul kıyafetleri sizinle buluşturuyoruz.

Dünyaya yön verecek liderleri yetiştiren okullara, özel okul kıyafetlerini biz üretiriz.

Trend-O ile öğrenciler her gün tatilmiş gibi giyinecek.

KLASİK OKUL KIYAFETLERİNDEN SIKILMIŞ ÖĞRENCİ TREND-O İLE TANIŞIR.
AKSESUARDAN KUMAŞA HER ÜRÜNÜ ÖZENLE SEÇER EN TREND TASARIMI BİZ YAPARIZ.
HEM ALAYLI HEM MEKTEPLİYİZ. OKUL YÖNETİMİ VE ÖĞRENCİLER NE İSTR EN İYİ BİZ BİLİRİZ.