Hakkımızda


Trend-O bir Ay Tekstil markasıdır. Sektörde 21 yıllık tecrübeye sahip olan Ay Tekstil baskı ve süblime baskı üretimi yapmaktadır. Trend-O; okul ve mezuniyet kıyafetleri, personel kıyafetleri ve bunların yanı sıra kulüplere, derneklere, çeşitli etkinliklere, takımlara, özel tasarım tekstil ve aksesuar ürünleri üretmektedir.

Adana’da faaliyet gösteren şirketimiz 2500 m2’lik alanda, 300 personelle, 100 iş makinesiyle baskı, örme, dokuma ve nakış işleri yaparak üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

Stil, deneyim ve kültürün karışımından oluşur, bir karizması vardır. Okul kıyafetleriniz kurumunuzun aynasıdır. Her okulun, her öğrencinin bir duruşu ve kendini mutlu hissettiği bir tarzı vardır. Stiliniz, sahip olduğunuz en değerli ve en yararlı varlık duruşunuzdur. Her zaman stil modadan daha önemlidir.

Okul kıyafetleri üreten bir şirket olmanın ötesine geçerek, bu işi okul kıyafetlerinde marka öncüsü yapma arzusuyla çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına en trend okul kıyafetleri ve iş kıyafetlerini üretiyoruz. Öğrencilerin giydikleri formalar içerisinde kendilerini sınırlandıran, mutsuz eden, giydiğini gizlemek isteyen değil, dışa dönük, giydikleri okul kıyafetleriyle barışık, özgüvenine destek olacak okul kıyafetlerini biz üretiyoruz.

Her şey bir hayal kurmayla başladı. Şimdi biz hayalleri yakalıyor onları üretiyoruz. Bildiğimiz işi yapıyoruz, yaptığımız işi seviyoruz.

Her kuruma ayrı bir marka gözüyle bakıp değer katıyoruz. Üretimimizin kurum bünyesinde olması tüm detaylara hakim olmamızı sağlıyor. Çalıştığımız her okula ve iş kurumlarına ayrı bir marka ve stil çalışması yapıyor, kumaştan baskıya, nakıştan aksesuara tek tek özenerek sağlıklı okul kıyafetleri ve iş kıyafetleri üretiyoruz. Okul kıyafetlerimizi okullara özel beden etiketi, karton etiketi, yıkama talimatı ve barkodları ile satışa hazır halde sunuyoruz.

Üretime başlamadan önce üretim sürecini aşamalandırıyoruz ve tüm süreci planlıyoruz. Birinci aşamamız; çalıştığımız kuruma uygun olan en iyi, en özgün, en trend “Tasarımı” yapmak. İkinci aşamamız; tasarımlarımızı uzman ellere ve modern makinelere teslim ederek “Üretimi” gerçekleştirmek. Üçüncü aşamamız; ürünlerimizi gerekli tüm kontrollerden geçirdikten sonra barkod sistemi ile “Satışa” hazır hale getirerek sizlere sunmak.
KALİTE
kavramsl olarak bırakmadık, somutlaştırdık.

GÜVEN
Kalitemizi güvenceniz yaptık.

ZAMAN
Zaman verdiğimiz değer başarımızı belirler.

BAŞARI
Başarınız, başarımızdır. Aynı gemideyiz.

SÜREKLİLİK
Devamlılık esastır.

MUTLULUK
Hayal ettiğiniz son.