KURUMSAL KIYAFETLER

Hep Genç, Hep Dinamik, Hep Trend

Kendimize sürekli sorular soruyoruz.
• Personel iş kıyafetiyle nasıl mutlu olur?
• Firma, personel kıyafeti, reklam denklemini nasıl oluştururuz?
• Firma, satın aldığı üründen ne bekler?
• Daha iyi nasıl oluruz?

Trend-O olarak, iş kıyafetlerinde kaliteyi, sağlığı ve zamanında teslim ile müşteri memnuniyetini önceliğimiz yapıyoruz. Ürünlerimizi firmanın kurumsal kimliğine uygun biçimde tasarlıyor ve üretiyoruz. Biliyoruz ki personellerin ilk aidiyet duygusu, kurumun iş kıyafetini giydiği anda başlar. Sağlıklı ve kaliteli ürünler ile bu daha da güçlenir. Bu da çalışandan beklenen verimliliğe katkı sağlar.

Personel kıyafetleri, yaptığı işin ve çalıştığı kurumun parçası olan her çalışan için son derece önemlidir. İş kıyafetinin sağlıklı, rahat ve kaliteli olması da bir o kadar önemlidir. Geçmişte değer verilmeyen, maddi ve manevi sonuçları dikkate alınmayan, kazanımı var mı diye hiç düşünülmeyen iş kıyafetleri günümüzde en önemli ihtiyaç kalemlerinin arasında yer almaktadır. Trend-O olarak personel kıyafetleri üretirken bütün bu süreci dikkate alıp çalıştığı kuruma hizmet verenlere en rahat, en sağlıklı, en kaliteli iş kıyafetlerini de biz üretiyoruz.

Ürün çeşitliliğimizle, kalitemizle, zamanında teslimle, güçlü alt yapımızla, sağlam iş paydaşlarımızla markanıza değer katmayı vaat ediyoruz.

KLASİK OKUL KIYAFETLERİNDEN SIKILMIŞ ÖĞRENCİ TREND-O İLE TANIŞIR.
AKSESUARDAN KUMAŞA HER ÜRÜNÜ ÖZENLE SEÇER EN TREND TASARIMI BİZ YAPARIZ.
HEM ALAYLI HEM MEKTEPLİYİZ. OKUL YÖNETİMİ VE ÖĞRENCİLER NE İSTR EN İYİ BİZ BİLİRİZ.