Sipariş ve Üretim Süreci

Okulunuz ile yapılan ön görüşmenin ardından, mevcut stok, model, öğrenci ve velilerin görüşleri alınarak tasarım süreci başlar. Tasarım ekibimiz kurumsal kimliğinizin dışına çıkmadan, rahat modern, şık renkli ve hareketli tasarımları size sunar. Yapılan değerlendirmeler ve kritikler ardından, en şık okul kıyafetlerine karar verilir.

Okuldaki kız ve erkek öğrenci mevcudu ve yaş aralıklarına göre özenle adetler belirlenir, üretim süreci başlar. Ekibimiz okullara özel kumaşların renk çalışmalarını yaptırarak onaylar, kalite kontrol testinden sonra aksesuarları inceler, en dayanıklı, en kaliteli kıyafet aksesuarlarını temin eder. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra bir veli gibi ürünleri yıkar test eder, onayladıktan sonra dikim, baskı ve nakış aşamasına geçilir.

Son aşamada barkodlama ve tek tek paketleme işlemi yapılır. Kıyafetleri güvenle teslim edecek kargo şirketine teslim eder ve size ulaşana kadar takip eder. Ürünler teslim olduktan sonra satış süreci ve mağaza düzeni ile ilgili okul personeline gerekli eğitimler verilir. Ürünlerimizin tamamı barkodlu olduğundan stok kontrolleri çok rahat yapılmaktadır.

Amacımız, bizimle çalışan kurumların çözüm ortağı olmak, doğru yönlendirmek, ortak memnuniyet sağlamak.

TREND-O olarak sadece okul kıyafetleri değil, mezun olacak veya mezun olmuş gruplara da hizmet vermekteyiz. Okul yıllarını, hatıralarını simgelemek için günlük hayatta çok rahat kullanılan, tişört, sweatshirt, kolej ceketi, basic sweat, yüzük, çanta, kupa bardak, atkı, sırt çantası gibi aksesuarları da üretmekteyiz.

Aradığınız, hayal ettiğiniz, dilinizin ucunda takılıp kalan tüm isteklerinizi somutlaştırıp size sunuyoruz.

Öğrencilerin, bütün gün üzerlerinden çıkarmadığı okul kıyafetlerinde, sadece tasarıma değil, rahat kesimler, nefes alan baskılar, öğrencileri hastalıklara karşı koruması için teri çeken pamuk kumaşlardan kıyafetler üretiyoruz.

Çalıştığımız her kuruma ayrı değer veriyor, özel kıyafetler üreterek ayrıcalıklı olduğunu hissettiriyor ve vizyon kazandırıyoruz. Her kurum bizim için özel olduğundan itina ile çalışıyoruz.

ÜST