Biz Kimiz?

Trend-O bir Ay Tekstil markasıdır. Sektörde 21 yıllık tecrübeye sahip olan Ay Tekstil baskı ve süblime baskı üretimi yapmaktadır.

Trend-O; okul ve mezuniyet kıyafetleri, personel kıyafetleri ve bunların yanı sıra kulüplere, derneklere,  çeşitli etkinliklere, takımlara, özel tasarım tekstil ve aksesuar ürünleri üretmektedir.

Adana’da faaliyet gösteren şirketimiz 2500 m2’lik alanda, 300 personelle, 100 iş makinesiyle baskı, örme, dokuma ve nakış işleri yaparak üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

Stil, deneyim ve kültürün karışımından oluşur, bir karizması vardır. Okul kıyafetleriniz kurumunuzun aynasıdır. Her okulun, her öğrencinin bir duruşu ve kendini mutlu hissettiği bir tarzı vardır. Stiliniz, sahip olduğunuz en değerli ve en yararlı varlık duruşunuzdur. Her zaman stil modadan daha önemlidir.

Okul kıyafetleri üreten bir şirket olmanın ötesine geçerek, bu işi okul kıyafetlerinde marka öncüsü yapma arzusuyla çalışıyoruz.  Türkiye’nin dört bir yanına en trend okul kıyafetleri ve iş kıyafetlerini üretiyoruz. Öğrencilerin giydikleri formalar içerisinde kendilerini sınırlandıran, mutsuz eden, giydiğini gizlemek isteyen değil, dışa dönük, giydikleri okul kıyafetleriyle barışık, özgüvenine destek olacak okul kıyafetlerini biz üretiyoruz.

Her şey bir hayal kurmayla başladı. Şimdi biz hayalleri yakalıyor onları üretiyoruz. Bildiğimiz işi yapıyoruz, yaptığımız işi seviyoruz.

ÜST